Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 25.08.2014, 11:57
Co za temat ...

Ale, cóż... TAK JESTEM ZAINTERESOWANY.

Mam odpowiednie doświadczenie w zarządzaniu spółkami i zasobami ludzkimi, wiedzę, wykształcenie prawnicze.
Zaangażowanie emocjonalne też na odpowiednim poziomie.

Czekam na poważną propozycję.
c.d.n.