Temat
:
Wasi kandydaci na prezesa Wisły.
Wyświetl pojedynczy post
Wujekm
Member
Od: 04.2008
Skąd: Z kosmosu
Offline
#
12
25.08.2014, 11:55
bez bednarza klub znowu popadnie w długi jak za basałaja i masskanta I wszyscy ci co tak chcieli jego odejścia będą chodzić na 1 lige. Zresztą pożyjemy zobaczymy
UBUNTU
linux for human beings
Wujekm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wujekm
Znajdź inne posty napisane przez Wujekm