Wyświetl pojedynczy post
Wujekm
Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Z kosmosu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 25.08.2014, 11:55
bez bednarza klub znowu popadnie w długi jak za basałaja i masskanta I wszyscy ci co tak chcieli jego odejścia będą chodzić na 1 lige. Zresztą pożyjemy zobaczymy
UBUNTU
linux for human beings