Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 25.08.2014, 11:54
Tu są potrzebne nawet i dwie osoby do ogarnięcia tego burdelu który zostawił Bednarz. Ostatnimi czasy było już za dużo zamieszania w klubie, które nawet przy złej sytuacji finansowej nie może mieć miejsca.

Czerwiński nie będzie prezesem, ale w zarządzie na pewno zostanie. Mielcarski? dobry pomysł, ale myślę że padnie na kogoś innego.

Oby tylko nie była to osoba z TF, która będzie prezesem tylko na papierze i będzie widziana w klubie raz na miesiąc.