|
Tu są potrzebne nawet i dwie osoby do ogarnięcia tego burdelu który zostawił Bednarz. Ostatnimi czasy było już za dużo zamieszania w klubie, które nawet przy złej sytuacji finansowej nie może mieć miejsca.
Czerwiński nie będzie prezesem, ale w zarządzie na pewno zostanie. Mielcarski? dobry pomysł, ale myślę że padnie na kogoś innego.
Oby tylko nie była to osoba z TF, która będzie prezesem tylko na papierze i będzie widziana w klubie raz na miesiąc.
|