Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7646
Stary 25.08.2014, 11:48
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, ze kibice wracaja ale mam nadzieje, ze tylko po to zeby dopingowac, a nie wyciagac reke po kase z klubu.
dokładnie tak.

Cieszy mnie odejście Bednarza, dlatego że wrócą kibice. Mam nadzieję, że na uczciwszych warunkach. Wisła na to zasługuje.

W dodatku klub powoli wychodzi na prostą. Nowy prezes, mam nadzieję że ogarnie większość spraw do zimy. W szczególności licencyjnych, spraw sądowych które trwają, wierzycieli i wielu innych ciężkich tematów. Szczerze powiedziawszy tu przydały by się nawet i dwie nowe osoby w zarządzie.

Teraz priorytet tu umożliwić kibicom zakup biletu. Bo jeśli nasz system nie mógł znieść 6 tyś kibiców, to gdy przyjdzie ich 15, a na Legie ponad 20 (30?), to już się robi duży kocioł.
Odpowiedz cytując