Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 25.08.2014, 11:38
A co to za roznica kto bedzie ? I tak nie ma i nie bedzie jakiegos dlugofalowego planu dzialania.
Decyzja o odwolaniu Bednarza jest tylko spowodowana niska frekwencja, ktora w obliczu naszej dobrej gry powinna byc duzo wyzsza.
Puchar jest na5z!