Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.08.2014, 11:29. Wasi kandydaci na prezesa Wisły.
Teraz, kiedy wiadomo już, że Bednarz pakuje laptopa, myjkę ciśnieniową i grzebień do walizki, kogo widzielibyście na stanowisku Prezesa?

Realną opcją wydaje się Czerwiński, ale przeszkodą może być to, że nie jest "człowiekiem" telefoniki. W jaką stronę Waszym zdaniem pójdzie teraz Cupiał?
Powód: lit.
Ostatnio edytowane przez Revolver : 25.08.2014 o godz. 11:37.