|
Teraz, kiedy wiadomo już, że Bednarz pakuje laptopa, myjkę ciśnieniową i grzebień do walizki, kogo widzielibyście na stanowisku Prezesa?
Realną opcją wydaje się Czerwiński, ale przeszkodą może być to, że nie jest "człowiekiem" telefoniki. W jaką stronę Waszym zdaniem pójdzie teraz Cupiał?
Powód: lit.
Ostatnio edytowane przez Revolver : 25.08.2014 o godz. 11:37.
|