Arked napisał(a):

|
Aleś przywalił. Masz Bednarza za o wiele głupszego niż jest. Stilić pogra u nas do końca sezonu, chyba, że ktoś za niego zapłaci w zimie niezłe pieniądze. A potem pójdzie gdzieś za pieniędzmi jak na zawodowego piłkarza przystało. Ja się cieszę, że w tym sezonie mamy rozgrywającego pełną gębą. Planów na przyszłość nie ma co snuć w obecnych realiach.
|
Chcialbym skromnie zauwazyc, ze brak planow na przyszlosc w przeszlosci doprowadzil do tych realiow w jakich obecnie jestesmy.