Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1895
Stary 25.08.2014, 07:16
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Zaleta taka że jak chce wyprzedzić czy na światłach czy przy 100 kmh to po prostu wyprzedzam, zbiera się lepiej niż dizel. A że lubi się napić ... ja też lubię
Też prawda jest taka, że diesel, dieslowi nierówny... kultura pracy i osiągi zależne sa w dużej mierze od producenta. Pamiętać też należy, że większość fałwejowskich motorów można spokojnie podciągnąć nawet do 30% bez ubocznych skutków w postaci większego spalania.
Odpowiedz cytując