Kocur napisał(a):

Zaleta taka że jak chce wyprzedzić czy na światłach czy przy 100 kmh to po prostu wyprzedzam, zbiera się lepiej niż dizel. A że lubi się napić ... ja też lubię
|
Też prawda jest taka, że diesel, dieslowi nierówny... kultura pracy i osiągi zależne sa w dużej mierze od producenta. Pamiętać też należy, że większość fałwejowskich motorów można spokojnie podciągnąć nawet do 30% bez ubocznych skutków w postaci większego spalania.