AntyMod napisał(a):

|
nacieszcie sien Semirem , bo znajac zycie Lysy Szkodnik i bog garstki pseudowslakow pusci go za darmo juz zima
|
Aleś przywalił. Masz Bednarza za o wiele głupszego niż jest. Stilić pogra u nas do końca sezonu, chyba, że ktoś za niego zapłaci w zimie niezłe pieniądze. A potem pójdzie gdzieś za pieniędzmi jak na zawodowego piłkarza przystało. Ja się cieszę, że w tym sezonie mamy rozgrywającego pełną gębą. Planów na przyszłość nie ma co snuć w obecnych realiach.