Temat
:
6 KOLEJKA: Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 22 sierpnia 22 sierpnia, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
iamChris
Member
Od: 05.2011
Offline
#
139
24.08.2014, 22:06
mitmichael
napisał(a):
Sadlok, Uryga, Stilic i Brozek w 11stce kolejki, tym razem na gracza kolejki dziennikarze C+ wybrali Pawła Brozka. Wisła opanowała kolejke
i jutro głosuemy wszyscy na Stilicia jako PLUSA KOLEJKI!
iamChris
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iamChris
Znajdź inne posty napisane przez iamChris