dulli78 napisał(a):

|
I oto mi chodziło pisząc "niestety pewnie go podpiszą" - że klub najwidoczniej nie ma zamiaru dać choć cienia szansy tym chłopakom.
|
pamiętasz takiego zawodnika jak Dudu Biton? właściwie tuż po odpadnieciu z el. LM było wiadomo że go nie wykupimy, a jednak dalej stawiano na niego z prostej przyczyny. Jego gra przynosiła nam bramki i punkty. Jeden z wielu przykładów zawodników którzy byli pewni odejścia po sezonie, a i tak zrobił dla nas wiele dobrego.
Jeśli Stępiński jest na wyższym poziomie od naszych juniorów, będzie dla nas grał i strzelał bramki. Smuda nie jest idiotą, Stępiński
musi być lepszy od naszych juniorów, aby grać. Inaczej ma 150 argumentów aby jednak postawić na np Wójcika czy Kuczaka. Nasza kadra jest natomiast tak szczupła, że każdy dobry zawodnik, nawet tylko na rok powinien być na wagę złota.
Pożyjemy zobaczymy. Zdolni juniorzy będą walczyć o swoją szansę, przeciętni prędzej czy później odejdą, a w naszej mistrzowskiej drużynie z CLJ pomiędzy dobrze rokującymi są także zawodnicy którzy nie zrobią kariery.
Swoją drogą ilu z nas wykpiło ostatni transfer Sadloka? 80-90%? może ze Stępińskim znowu ktoś ma lepszego nosa od forumowiczów?