Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21810
Stary 24.08.2014, 20:05
Aktualnie w T-Mobile Ekstraklasie występuje pięć zespołów, którym Paweł Brożek, jako wiślak, strzelił najwięcej bramek. Są to kolejno: Piast Gliwice - 5 goli, Korona Kielce - 6 goli, Lechia Gdańsk - 7 goli, GKS Bełchatów- 8 goli i Legia Warszawa - 11 goli.

Legii najwiecej strzelił, zmora Warszawian
Ostatnio edytowane przez FraMat : 24.08.2014 o godz. 21:58.
Odpowiedz cytując