Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 24.08.2014, 19:51
Świetny mecz całego zespołu, porównywalny poziom do meczu z zespołem z siedzibą w Poznaniu z zeszłego roku (znaczy tego wygranego 2 : 0 na Reymonta). Z przyjemnością ogląda się tak grającą Wisłę. Jako ciekawostkę podaję taki fakt, że mamy już w tej rundzie tyle wyjazdowych zwycięstw co przez cały zeszły sezon

PS. Ciekawostka nr 2: na stronie 90minut.pl zatrudnili chyba jakiegoś poetę. Tytuły ostatnich artykułów: Legia klepie na stepie, Zuch Ruch, Wisła płynie po Szczecinie, Górnik z Madejem rywali leje, Duet Sa- Sa w ataku hasa
Ostatnio edytowane przez dulli78 : 24.08.2014 o godz. 21:06.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując