Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21809
Stary 24.08.2014, 19:39
Przyłączam się do gratulacji dla Pawła Brożka! Na razie 5 miejsce jeśli chodzi o najlepszych strzelców wśród Wiślaków - za Kmiecikiem (153 gole), Frankowskim (115), Reymanem (109) i Żurawskim (102)
Na liście strzelców wszech czasów polskiej ekstraklasy zajmuje Paweł 20 miejsce - i jak dobrze pójdzie to przy 4 sezonach grania ze średnią 15 - 20 goli na sezon jest szansa wskoczenia na podium najlepszych strzelców, czego "Broziowi" życzę
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując