Wyświetl pojedynczy post
jasiu1988
Junior Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68615
Stary 24.08.2014, 18:45
Mamy ogarniętą młodzież, liga jest na niskim poziomie, np. taka 7legia ogrywa Korone 2-3 garniturem. Lepiej odpuścić transfery bo i za co, bo i z czego, a dać realną szansę wyrózniającym się młodzianom. Pewnie będą odstawać, paścić ale jak chociaż jeden wystrzeli to będzie niewymierny zysk, który zaprocentuje na przyszłość. Wiadomo, Franz ma swoje teorie i swoją logike wprowadzania młodych więc scenariusz który przedstawiłem się nie spełni. O ile na Smudzie nie wymuszą tego kontuzje.
Odpowiedz cytując