|
Ja tam parchów widzę u nas w lidze, bo jednak derby to derby, fajnie jak są. A na spadek zasługuje 4-5 zespołów - scyzory, żydzi, Zawisza, Piast, może Jaga - tyle, że białostoczanie nie mają teraz Quintany, to jakbyśmy my nie mieli Stilicia, więc póki co się wstrzymam.
|