Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 24.08.2014, 17:04
Ja tam parchów widzę u nas w lidze, bo jednak derby to derby, fajnie jak są. A na spadek zasługuje 4-5 zespołów - scyzory, żydzi, Zawisza, Piast, może Jaga - tyle, że białostoczanie nie mają teraz Quintany, to jakbyśmy my nie mieli Stilicia, więc póki co się wstrzymam.
Odpowiedz cytując