|
I bardzo dobrze, ze nie dał. Niech ta żółto-czerwona kielecka k... Korona jak najszybciej opuści salony ekstraklasy. Skoro od lat nie mozna tam jechać i to przy aprobacie PZPN-u to niech jak najszybciej sp......ja pietro nizej. jest tyle innych ( i to dużych) miast, które w zamian za nich powinny mieć drużynę w extra lidze. Niech leca z parchami. To najprzyjemniejszy duet do spadku dla nas.
|