Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 24.08.2014, 16:47
W Kielcach maja sie z czego cieszyc. Korona jedyna druzyna, ktora na ten moment po podzieleniu punktow nadal ma tyle samo Za ten dzisiejszy mecz powinni poprosic o karna degradacje
Odpowiedz cytując