Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 24.08.2014, 15:24
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem ze teraz Semir bryluje,ale medal ma zawsze 2 strony ,pamietajcie a ta druga Stilica ,jest wiadmo jaka,goscia nie ma na boisku.I tutaj niech Smuda jakos do niego dotrze a wtedy mozna bedzie mowic o nim kawal grajka,jak kiedys Melikson,w moim odczuciu najlepszy obcokrajowiec jaki gral w Polsce...

A tak pozatym,to od piatku chodze caly jak w skowronkach,na na take klepy,akcje ,i rajdy mozna patrzec non-stop

Brawa dla pilkarzy ze mimo tego burdelu,jakos daja rady
Kalu Uche?

Ciężko porównywać pozycjami głównych operatorów piłki (Maor, Semir, Radovic) do skrzydłowych (Uche), snajperów (Rudnevs, Svitlica) czy graczy defensywnych (Marcelo, Choto, Cleber).

Pisze się jak mantra o defensywie Stilicia, ale poprawa tu jest - przede wszystkim duet Brożek-Semir rewelacyjnie ustawia się do kontr. I trzeba pamiętać przy ocenach w meczach Wisły o tym jak zapie*dala kilku graczy w obronie - boczni obrońcy, Boguś, Jankes, Uryga nawet Garguła.

Ciężko zdefiniować całkowicie taktykę Wisły. 1-4-1-3-1-1? Gdzie tercet Guła, Boguski i Jankowski wymienia się pozycjami ustawicznie, a role skrzydłowych pełnią Burliga i Sadlok. Najważniejsze, że wreszcie Wisła gra pięknie. Przed przyjściem Smudy to w cały sezon Probieżowo-Kulawikowy mieliśmy tyle okazji bramkowych i ładnych akcji co w tych 6 kolejkach.
Odpowiedz cytując