Ja wiem ze teraz Semir bryluje,ale medal ma zawsze 2 strony ,pamietajcie

a ta druga Stilica ,jest wiadmo jaka,goscia nie ma na boisku.I tutaj niech Smuda jakos do niego dotrze a wtedy mozna bedzie mowic o nim kawal grajka,jak kiedys Melikson,w moim odczuciu najlepszy obcokrajowiec jaki gral w Polsce...
A tak pozatym,to od piatku chodze caly jak w skowronkach,na na take klepy,akcje ,i rajdy mozna patrzec non-stop
Brawa dla pilkarzy ze mimo tego burdelu,jakos daja rady
