Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 24.08.2014, 14:57
Ja wiem ze teraz Semir bryluje,ale medal ma zawsze 2 strony ,pamietajcie a ta druga Stilica ,jest wiadmo jaka,goscia nie ma na boisku.I tutaj niech Smuda jakos do niego dotrze a wtedy mozna bedzie mowic o nim kawal grajka,jak kiedys Melikson,w moim odczuciu najlepszy obcokrajowiec jaki gral w Polsce...

A tak pozatym,to od piatku chodze caly jak w skowronkach,na na take klepy,akcje ,i rajdy mozna patrzec non-stop

Brawa dla pilkarzy ze mimo tego burdelu,jakos daja rady
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując