Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1198
Stary 24.08.2014, 10:59
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś mi wczoraj na czacie pisał, że Małecki też był napadzior i go na skrzydło przestawili... wyszło mu na dobre? Chyba nie. Messiego też chcieli na skrzydle (wiem, że trochę z dupy, ale warunki fizyczne podobne) i też skończył w ataku.
Każdy przypadek trzeba osobno rozpatrywać, Piszczkowi zmiana pozycji chyba nie zaszkodziła. Małeckiemu to na dobre nie wyszło nie ustawienie a jego charakter.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując