PiVoSH92 napisał(a):

|
Ktoś mi wczoraj na czacie pisał, że Małecki też był napadzior i go na skrzydło przestawili... wyszło mu na dobre? Chyba nie. Messiego też chcieli na skrzydle (wiem, że trochę z dupy, ale warunki fizyczne podobne) i też skończył w ataku.
|
Każdy przypadek trzeba osobno rozpatrywać, Piszczkowi zmiana pozycji chyba nie zaszkodziła. Małeckiemu to na dobre nie wyszło nie ustawienie a jego charakter.