|
Jeżeli mówisz o Lechu i Kuczaku to Zająca też należy wspomnieć. I oglądając wczoraj mecz było widać, że Tomek gdy schodził do skrzydła to nie potrafi dobrze dośrodkować, więc wystawianie go na tej pozycji zanim na treningach opanuje tą podstawową umiejętność to głupota ze strony Frania.
|