Zresztą aby nie było niedomówień.
Semir nie zmieniaj się. Graj jak do tej pory, strzelaj bramki i asystuj przy bramkach kolegów! Dzięki temu jaki jesteś (włącznie z twoimi ułomnościami które cię dyskwalifikują do kariery na Zachodzie), Wisła na tym korzysta. Zwłaszcza w grze ofensywnej i możemy być spokojni że nikt cie z Zachodu nie porwie
Semir po prostu bądź sobą taki jaki jesteś
BTW
Jak odchodził Meliksona był płacz że nikt o podobnej technice nie przyjdzie do Wisły. Przyszedł Stilić płacze że tylko dzięki "cudotwórstwu Frania" Semir może zostać w Wiśle. A ja wam mówię jak będziemy mieć pieniądze to jak nie on to inny Razack Traore czy inny będzie grał w Wiśle. Za granicą takich piłkarzy jest sporo, tylko trzeba mieć pieniądze. Więc proszę nie płaczmy na zapas
