Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 24.08.2014, 09:31
Zresztą aby nie było niedomówień. Semir nie zmieniaj się. Graj jak do tej pory, strzelaj bramki i asystuj przy bramkach kolegów! Dzięki temu jaki jesteś (włącznie z twoimi ułomnościami które cię dyskwalifikują do kariery na Zachodzie), Wisła na tym korzysta. Zwłaszcza w grze ofensywnej i możemy być spokojni że nikt cie z Zachodu nie porwie

Semir po prostu bądź sobą taki jaki jesteś

BTW
Jak odchodził Meliksona był płacz że nikt o podobnej technice nie przyjdzie do Wisły. Przyszedł Stilić płacze że tylko dzięki "cudotwórstwu Frania" Semir może zostać w Wiśle. A ja wam mówię jak będziemy mieć pieniądze to jak nie on to inny Razack Traore czy inny będzie grał w Wiśle. Za granicą takich piłkarzy jest sporo, tylko trzeba mieć pieniądze. Więc proszę nie płaczmy na zapas
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 24.08.2014 o godz. 09:33.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując