sergio napisał(a):

|
A ja myślę że Legia mu zaproponuje lepsze warunki i odejdzie. Za Wisłe umirerać nie będzie......zobaczymy pożyjemy
|
No nie wiem, pamiętając jego stosunek do Warszawian...

Myślę zresztą, że i on sam nie byłby tam zbyt mile widziany.
https://www.youtube.com/watch?v=ihlav5T-pZ8