Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 23.08.2014, 21:13
sergio napisał(a):Wyświetl post
A ja myślę że Legia mu zaproponuje lepsze warunki i odejdzie. Za Wisłe umirerać nie będzie......zobaczymy pożyjemy
No nie wiem, pamiętając jego stosunek do Warszawian... Myślę zresztą, że i on sam nie byłby tam zbyt mile widziany.
https://www.youtube.com/watch?v=ihlav5T-pZ8
Odpowiedz cytując