Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 23.08.2014, 20:23
Stilić poszedł na kasę na wschód, jedynymi normalnymi klubami na Ukrainie są Szachtar i Dynamo, chociaż to ostatnio to też nic ciekawego skoro kupili Teodorczyka za 4 mln euro...
Równie dobrze można napisać ze Wawrzyniak poradził sobie w lidze rosyjskiej więc jest zajebisty a Stilic nie....
.
Odpowiedz cytując