|
Stilić poszedł na kasę na wschód, jedynymi normalnymi klubami na Ukrainie są Szachtar i Dynamo, chociaż to ostatnio to też nic ciekawego skoro kupili Teodorczyka za 4 mln euro...
Równie dobrze można napisać ze Wawrzyniak poradził sobie w lidze rosyjskiej więc jest zajebisty a Stilic nie....
|