AYALA napisał(a):

|
Semir jest zwyczajnie za wolny na każdą silniejszą lige od naszej ,tak jak Cantoro był.
|
Ronaldinho, Pirlo czy Kroos też demonami szybkości nie są
Żeby nie było! Nie porównuje umiejętności Stilicia z w/w panami, tylko ich styl gry - bardziej na chodzonego i "magiczne" dotknięcia piłki.
Ciężko więc stwierdzić czemu Semir nie potrafił zaistnieć w Ukrainie czy Turcji. Przecież to nie Premierleague ani nawet Bundesliga.