dynek.pl napisał(a):

Tak, tak wiemy. Wolałbyś oglądać na boisku Żemłę, Lecha i Kuczaka - to przejdź sie może na mecz rezerw
|
Albo czytasz ze zrozumieniem co ktoś pisze i komentujesz, albo robisz za błazna, Wybór należy do ciebie...
BTW
oglądałem choćby dzisiaj mecz naszych rezerw w necie. A ty?