Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 23.08.2014, 19:02
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
A ja bardzo żałuję, że nie połasiliśmy się na Meliksona w tym okienku. 250 tys. euro raczej było w naszym zasięgu po transferze Chrapka. Melikson ze Stiliciem rozwaliliby tę ligę. Szkoda.
Nie sądzę. Myślę, że każdy by grał pod siebie. Dwóch takich gości w zespole to o jednego za dużo.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Cud? Stilić został zweryfikowany w silniejszych ligach i okazał się za słaby..
Tak, tak wiemy. Wolałbyś oglądać na boisku Żemłę, Lecha i Kuczaka - to przejdź sie może na mecz rezerw
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując