Blaszczu16 napisał(a):

|
A ja bardzo żałuję, że nie połasiliśmy się na Meliksona w tym okienku. 250 tys. euro raczej było w naszym zasięgu po transferze Chrapka. Melikson ze Stiliciem rozwaliliby tę ligę. Szkoda.
|
Nie sądzę. Myślę, że każdy by grał pod siebie. Dwóch takich gości w zespole to o jednego za dużo.
Ogryzek napisał(a):

|
Cud? Stilić został zweryfikowany w silniejszych ligach i okazał się za słaby..
|
Tak, tak wiemy. Wolałbyś oglądać na boisku Żemłę, Lecha i Kuczaka - to przejdź sie może na mecz rezerw
