Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 23.08.2014, 18:53
Cud? Stilić został zweryfikowany w silniejszych ligach i okazał się za słaby. Tak, za słaby. Piłkarz który w ogóle nie gra w defensywie a nie jest Messim to już anachronizm w dzisiejszym futbolu. Dodatkowo Semir nie ma dobrej kondycji (stąd mało biega). W naszej słabej lidze idzie to zamaskować ale w silniejszych już nie. Po prostu gość nie ma szans na dobry klub za granica. Jedyny problem to inne polskie kluby, zwłaszcza przy naszej słabości finansowej.

Oczywiście cieszę się że Stilić gra w Wiśle, ale trzeba pamiętać że w naszej lidze każdy dobrze zaawansowany technicznie piłkarz robi za gwiazdę (np. taki Quintana, Akahoshi, Traore itd) mimo że mają wiele innych piłkarskich braków dyskwalifikujących ich z gry w mocniejszych zagranicznych klubach.
Ale jak już sprowadzać obcokrajowców to właśnie takich jak Stilić czy Melikson, zaawansowanych technicznie, a nie szrot jak Osuch sprowadził do Bydgoszczy (oczywiście nie wszyscy to szrot w Zawiszy, ale większość). Oby więcej takich piłkarzy grało w Wiśle.
Powód: Dla ślepego napinacza Dynka wyboldowałem.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 23.08.2014 o godz. 19:07.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując