AYALA napisał(a):

|
Ale Semir był już zagranica i ani w Karpatach Lwów ani w Gaziantasoprze sobie rady nie dał.Tak samo w Lechu pod wodza Rumaka grzał ławe.Myśle że więc spokojnie przedłuży kontrakt z Nami.
|
Wątpie, szczególnie po tym jak się prezentuje. Chyba tylko ewentualna walka o CL spowodowałaby przedłużenie umowy przez Bośniaka, ale po 6 kolejkach ciężko spekulować o mistrzostwie.