Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 23.08.2014, 17:36
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Ale Semir był już zagranica i ani w Karpatach Lwów ani w Gaziantasoprze sobie rady nie dał.Tak samo w Lechu pod wodza Rumaka grzał ławe.Myśle że więc spokojnie przedłuży kontrakt z Nami.
Wątpie, szczególnie po tym jak się prezentuje. Chyba tylko ewentualna walka o CL spowodowałaby przedłużenie umowy przez Bośniaka, ale po 6 kolejkach ciężko spekulować o mistrzostwie.
Odpowiedz cytując