Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 23.08.2014, 17:20
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Dlatego żal dupe ściska że tylko do konca sezonu bede miał przyjemnosc ogladania go z gwiazdą na piersi.
.
Ale Semir był już zagranica i ani w Karpatach Lwów ani w Gaziantasoprze sobie rady nie dał.Tak samo w Lechu pod wodza Rumaka grzał ławe.Myśle że więc spokojnie przedłuży kontrakt z Nami.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.08.2014 o godz. 17:35.
Odpowiedz cytując