Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 23.08.2014, 16:36
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Mnie jednak bardziej cieszyła gra Meliksona, to był gość z kosmosu

Bośniak oczywiście niewiele mu ustępuje, dlatego też ucieszyłabym się gdyby został u nas na dłużej...
Racja, Maor jak na polską ligę był niesamowicie widowiskowy. Potrafił długo utrzymać się przy piłce, był szybki, świetnie się kiwał, z tych kiwek niemal zawsze robiła się jakaś sytuacja (to, że reszta drużyny nie potrafiła tych sytuacji wykorzystać, to inna historia). Semir ma za to lepsze i celniejsze kopyto.
Jako kibic mam większy sentyment do Maora, ale to Semir teraz jest w Wiśle i oby swoją grą w następnych meczach jeszcze bardziej przekonał mnie do siebie.

Odnośnie meczu, napiszę tylko tyle, że bardzo fajnie się to wszystko oglądało. Oby tak dalej!
Odpowiedz cytując