|
Franz bije na głowę wszystkich trenerów Wisły ostatnich lat. No może za Skorży też było miło, ale wtedy potencja kadrowy był nieporównywalny. Za Maaskanta była paka, a wizualnie w porównaniu z obecną Białą Gwiazdą padaka. Pięknie to Smuda posklejał i każdy mecz Wisły obecnie to uczta dla oka.
Porównanie po 6 kolejkach do zeszłego sezonu?
2013 : 10pkt (2-4-0) gole 6-3
2014 : 12pkt (3-3-0) gole 13-7
2013 : przebiegi meczów :
Górnik 0-0 (nieznaczna przewaga Górnika)
Korona 3-2 (remisowy)
Śląsk 0-0 (remisowy)
Jagiellonia 1-1 (przewaga Wisły)
Lech 2-0 (gigantyczna przewaga Wisły)
Pogoń 0-0 (przewaga Pogoni)
wnioski : punkty ponad stan gry (+2)
2014 :
Łęczna 1-1 (remisowy)
Piast 1-1 (przewaga Wisły)
Lech 3-2 (gigantyczna przewaga Wisły)
Ruch 2-2 ( przewaga Wisły)
Lechia 3-1 (nieznaczna przewaga Wisły)
Pogoń 3-0 (gigantyczna przewaga Wisły)
wnioski : punkty poniżej stanu (-4)
Trzeba grać żelazną jedenastką póki można. Kartki przyjdą już niedługo i w defensywie boję się jak to będzie wyglądać, za to ciekawy jestem kto będzie grał. Szkoda, że brak Marko.
|