Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 23.08.2014, 13:42
szprotson napisał(a):
imho nie miałem w klubie piłkarza który tak cieszyłby oko swoją grą jak Bośniak. Dlatego żal dupe ściska że tylko do konca sezonu bede miał przyjemnosc ogladania go z gwiazdą na piersi.
Mnie jednak bardziej cieszyła gra Meliksona, to był gość z kosmosu

Bośniak oczywiście niewiele mu ustępuje, dlatego też ucieszyłabym się gdyby został u nas na dłużej...
Odpowiedz cytując