Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 23.08.2014, 13:40
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze jedno słowo odnośnie Buchalika. Wraz z kilkoma osobami broniliśmy go i dostaliśmy za to "po głowie".

Wpisy typu "gramy bez bramkarza" są szczeniackie.
Co Ty mówisz... i tak Jaś Fasola był lepszy

ps. Teraz jak mamy bramkarza martwią się o skład na następny sezon
Odpowiedz cytując