Cytat:
|
jest duzo osób nie uświadomionych w odpowiedni sposób skąd wział się ten protest i dlaczego jest kontynuowany.
|
Nie znam być może kulis sprawy ale nie zmienia to faktu że suma sumarum ten protest nie przynosi nikomu korzyści a z cała pewnością szkodzi klubowi .A w całym kibicowaniu to klub powinien byc najwazniejszy bo to jest sensem kibicowania . I do czego miałby on doprowadzić ? Pozbyc się Bednarza ? Pozbyć się Smudy ? I co dalej ? Kto przyjdzie na ich miejsce ? W obecnej sytuacji nie bedziemy mieć lepszego trenera niż Smuda bo Wisła nie ma kasy !!! A nawet jeśli się stanie cud i znowu będziemy bogaci to czy naprawdę o to chodzi żeby klubem rządzili kibice ? Badzicie poważni . Nikt mi nie powie , że strzelanie racami na ślepo przez dach ma jakiekolwiek racjonalne wytłumaczenie . Poprostu nikt ....bo łatwo moge sobie wyobrazić że jestem tam z małym dzieckiem które taka racą może dostać w twarz . I co mi wtedy powie SKWK ? Prtzepraszam ? No bez jaj .