Cała drużyna pokazała że w tej lidze gdy są w postawowym składzie ( tak jka Smuda mowił) to są w stanie poradzić sobie z każdym , dobrze że odpukać póki co nie ma kontuzji , Głowa się nie wykartkował , Teraz chyba po tym roku pracy Smudy widać jego wkład włożony w te drużynę , i podoba mi się takie myślenie jakie zaszczepił piłkarzom że po wygranym meczu dziś się cieszymy a jutro myślimy już o kolejnym i idziemy od meczu do meczu .
Gratulację dla całej drużyny i sztabu szkoleniowego , oraz dzieki za świetną gre
