Wyświetl pojedynczy post
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 23.08.2014, 13:19
Cała drużyna pokazała że w tej lidze gdy są w postawowym składzie ( tak jka Smuda mowił) to są w stanie poradzić sobie z każdym , dobrze że odpukać póki co nie ma kontuzji , Głowa się nie wykartkował , Teraz chyba po tym roku pracy Smudy widać jego wkład włożony w te drużynę , i podoba mi się takie myślenie jakie zaszczepił piłkarzom że po wygranym meczu dziś się cieszymy a jutro myślimy już o kolejnym i idziemy od meczu do meczu .

Gratulację dla całej drużyny i sztabu szkoleniowego , oraz dzieki za świetną gre
Odpowiedz cytując