Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 23.08.2014, 13:07
O meczu w większości napisaliście. Ja powiem tylko, że oglądam właśnie powtórkę na nsport. Celowo, bo przyjemnie patrzeć . A skupiłem się (minęła 1 połowa) specjalnie na Alanie Urydze. Fenomenalna połówka. Odbiory, przerzuty, podania, ustawianie się - rewelacja. Jak Sobol (poza strzałem z dystansu) w najlepszej formie. I piszę to bez przesady.
Odpowiedz cytując