O meczu w większości napisaliście. Ja powiem tylko, że oglądam właśnie powtórkę na nsport. Celowo, bo przyjemnie patrzeć

. A skupiłem się (minęła 1 połowa) specjalnie na Alanie Urydze. Fenomenalna połówka. Odbiory, przerzuty, podania, ustawianie się - rewelacja. Jak Sobol (poza strzałem z dystansu) w najlepszej formie. I piszę to bez przesady.