|
Buchalik wydaje się o wiele pewniejszym bramkarzem niż Mi¶kiewicz. Może i nie wybroni nam tylu sytuacji sam na sam co Mi¶kiewicz, który był w tym dużo lepszy, tak je¶li chodzi o grę nogami, wyprowadzenie piłki a i nawet zwyczajn± 'zimn± głowę' wydaje się od Mi¶kiewicza pewniejszy. Poza tym pomimo tego samego wieku, ma o 2 lata w seniorach gry więcej.
Osobi¶cie wolę pewnego Buchalika który zaliczy mniej wtop, niż niepewnego Mi¶kiewicza który wybroni nam więcej 'setek', ale i więcej zawali. Zreszt± wiosna w wykonaniu Mi¶kiewicza była po prostu tragiczna.
Idę również o zakład że gdyby dzisiaj w obronie grał Głowa z Jov± z jesieni 2013 to by¶my mieli nie 7, a 2-3 stracone bramki na koncie. Tym ciekawszy jest fakt że Mi¶kiewicz jest dalej bez klubu, a rozgrywki w najważniejszych ligach już ruszyły.
|