Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68610
Stary 23.08.2014, 12:45
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Legia rozwiązała umowę za porozumieniem stron. Dwaszwili miał już na oku nowy klub, który nie zapłaciłby za niego ani grosza, a Legia chciała się go pozbyć, dlatego było to możliwe. W każdym razie bez chęci i zgody piłkarza nic by z tego nie było.
Oczywiście. Ale można dużo zrobić, żeby mu pomóc.
Odpowiedz cytując