Kurz napisał(a):

|
Legia rozwiązała umowę za porozumieniem stron. Dwaszwili miał już na oku nowy klub, który nie zapłaciłby za niego ani grosza, a Legia chciała się go pozbyć, dlatego było to możliwe. W każdym razie bez chęci i zgody piłkarza nic by z tego nie było.
|
Oczywiście. Ale można dużo zrobić, żeby mu pomóc.