Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2488
Stary 23.08.2014, 12:21
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
.To Smuda zbudował dream team w czasach świetności Wisły.To na druzynie zbudowanej przez Smudę Kasperczak świetował najwieksze sukcesy .!
Dokładnie tak. To Smuda przygotował Kasperczakowi tamten zespół. Co do Widzewa, Lecha, Polskiej reprezentacji również się zgadzam.

Niestety z przykrością przeczytałem koniec Twojego postu.
Udowadnia on, że wciąż jest duzo osób nie uświadomionych w odpowiedni sposób skąd wział się ten protest i dlaczego jest kontynuowany.

Swoja drogą nie pomogły w tym również napisy w stylu "Smuda cwel", mimo tej sytuacji gdzie prosił kibiców o akceptację w Krakowie, a potem tych samych nazwał kibolami z którymi on by się nie dogadywał.

Smuda to zwyczajnie prosty chłop, który nie ma pojęcia o sprawach kibicowskich wiec jemu trzeba odpuścić. A on sam też mógłby trzymać "ozor" za zębami.
Odpowiedz cytując