VanBasten napisał(a):

|
.To Smuda zbudował dream team w czasach świetności Wisły.To na druzynie zbudowanej przez Smudę Kasperczak świetował najwieksze sukcesy .!
|
Dokładnie tak. To Smuda przygotował Kasperczakowi tamten zespół. Co do Widzewa, Lecha, Polskiej reprezentacji również się zgadzam.
Niestety z przykrością przeczytałem koniec Twojego postu.
Udowadnia on, że wciąż jest duzo osób nie uświadomionych w odpowiedni sposób skąd wział się ten protest i dlaczego jest kontynuowany.
Swoja drogą nie pomogły w tym również napisy w stylu "Smuda cwel", mimo tej sytuacji gdzie prosił kibiców o akceptację w Krakowie, a potem tych samych nazwał kibolami z którymi on by się nie dogadywał.
Smuda to zwyczajnie prosty chłop, który nie ma pojęcia o sprawach kibicowskich wiec jemu trzeba odpuścić. A on sam też mógłby trzymać "ozor" za zębami.