Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 23.08.2014, 12:14
Jeszcze jedno słowo odnośnie Buchalika. Wraz z kilkoma osobami broniliśmy go i dostaliśmy za to "po głowie".

Wpisy typu "gramy bez bramkarza" są szczeniackie.
Buchalik bronił świetnie w tym meczu, pewnie jeszcze nie raz uratuje nam skórę i...
popełni masę błędów.
To po prostu dobry bramkarz na jakiego nas stać, jak na nasze ligowe warunki.
To nie Navas ani Ochoa bo gdyby był tak dobry to by nie grał w Wiśle. Banały.

A fakt, znęcania się nad nowym piłkarzem w klubie, tym bardziej bramkarzem już po 3 kolejkach jest przejawem głupoty?
Internet to świat hejterów.
Odpowiedz cytując