Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 23.08.2014, 12:10
kolejny mecz i kolejny identyczny post

Semir Stirlitz <klask> <klask> <klask>

imho nie miałem w klubie piłkarza który tak cieszyłby oko swoją grą jak Bośniak. Dlatego żal dupe ściska że tylko do konca sezonu bede miał przyjemnosc ogladania go z gwiazdą na piersi.

Sadlok niech jeszcze zagra z 2 takie mecze i kadra czeka.
Alan Uryga zaczął sezon tragikomicznie a kazdy mecz w jego wykonaniu jest lepszy od poprzedniego. Jak tak bedzie grał do końca sezonu to na bank go ktoś kupi.

No i jeszcze Boguś. Oj Boguś. Taki szczur biegajacy w srodku pola walczacy o kazda piłke. Chleba za dużo nie jadł co udowodnił podcinką, no ale piłka teraz jak mu odkskuje gdy przyjmuje, to przynajmnije odskakuje do Naszego gracza a nie do przeciwnika.
Ogólnie uważam jak w poprzednim sezonie że Smuda wyciąga maks maksow. Szkoda tylko ze po awansie do pierwszej ósemki Nasza gra padnie bo prawie 40 spotkan nie da sie rozegrac jedenastoma ludźmi.

i najwazniejsze.

Bardzo fajnie się to oglądało....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując