Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 23.08.2014, 11:54
Co by nie mówić... już wyrównaliśmy liczbę zwycięstw w meczach wyjazdowych z poprzedniego sezonu... I zapowiada się, że będzie lepiej, bo na razie styl gry i skuteczność są zdecydowanie po naszej stronie. Co ważne, Głowa wrócił bez kartek, trzeba trzymać kciuki za zakontraktowanie Stępińskiego i szybkie powroty do zdrowia naszych stranieri bo żal byłoby to wszystko zaprzepaścić za krótką ławką.
Odpowiedz cytując