Co by nie mówić... już wyrównaliśmy liczbę zwycięstw w meczach wyjazdowych z poprzedniego sezonu...

I zapowiada się, że będzie lepiej, bo na razie styl gry i skuteczność są zdecydowanie po naszej stronie. Co ważne, Głowa wrócił bez kartek, trzeba trzymać kciuki za zakontraktowanie Stępińskiego i szybkie powroty do zdrowia naszych stranieri bo żal byłoby to wszystko zaprzepaścić za krótką ławką.