|
Mecz świetny, dawno takiej Wisły się nie oglądało. Jeden z lepszych spotkań w tym sezonie i w końcu zaczynamy prowadzić grę na wyjazdach. Szkoda tylko tych zmian. Już Smuda taki jest i się nie zmieni. Trzeba ogrywać młodych, zwłaszcza, że ławkę mamy strasznie wąsko i przyjdzie moment, kiedy będą nam potrzebni zmiennicy. Nie można tak eksploatować Brożka, Stilica, bo są to ludzie, których obecnie nie da się zastąpić.
|