Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 23.08.2014, 11:54
Mecz świetny, dawno takiej Wisły się nie oglądało. Jeden z lepszych spotkań w tym sezonie i w końcu zaczynamy prowadzić grę na wyjazdach. Szkoda tylko tych zmian. Już Smuda taki jest i się nie zmieni. Trzeba ogrywać młodych, zwłaszcza, że ławkę mamy strasznie wąsko i przyjdzie moment, kiedy będą nam potrzebni zmiennicy. Nie można tak eksploatować Brożka, Stilica, bo są to ludzie, których obecnie nie da się zastąpić.
Odpowiedz cytując