Mati_ napisał(a):

|
Jednego nie rozumiem. Legia potrafiła rozwiązać umowę z Dwaliszwili. U nas są z tym problemy. Z żadnym z piłkarzy Bednarz tego nie zrobił?
|
Legia rozwiązała umowę za porozumieniem stron. Dwaszwili miał już na oku nowy klub, który nie zapłaciłby za niego ani grosza, a Legia chciała się go pozbyć, dlatego było to możliwe. W każdym razie bez chęci i zgody piłkarza nic by z tego nie było.