Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68606
Stary 23.08.2014, 11:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
jesteś tego pewien?

sam bym wolał aby do nas nie wracał, wystarczy sam fakt jak wysoki ma kontrakt... lepiej go oddać za darmo niż trzymać u siebie

mając środek obrony Bierzało, Żemło, Czekaj musimy modlić się o zdrowie Głowackiego. O ile u jego boku nawet tacy młokosi sobie dadzą radę, to w parze z Dudką będzie to słabo wyglądało.
Jednego nie rozumiem. Legia potrafiła rozwiązać umowę z Dwaliszwili. U nas są z tym problemy. Z żadnym z piłkarzy Bednarz tego nie zrobił?
Odpowiedz cytując