Karherop napisał(a):

jesteś tego pewien?
sam bym wolał aby do nas nie wracał, wystarczy sam fakt jak wysoki ma kontrakt... lepiej go oddać za darmo niż trzymać u siebie
mając środek obrony Bierzało, Żemło, Czekaj musimy modlić się o zdrowie Głowackiego. O ile u jego boku nawet tacy młokosi sobie dadzą radę, to w parze z Dudką będzie to słabo wyglądało.
|
Jednego nie rozumiem. Legia potrafiła rozwiązać umowę z Dwaliszwili. U nas są z tym problemy. Z żadnym z piłkarzy Bednarz tego nie zrobił?