|
Naprawdę szkoda, że ten szkodnik Bednarz, który obiecywał kłopoty bogactwa dalej pracuje w tym klubie bo płynność finansowa by się teraz bardzo przydała, zrobić 3-4 transfery i możemy się bić spokojnie o podium, że o mistrza nie ośmielę się pisać. O normalności na trybunach nie wspominając. Póki co trzeba się cieszyć z tego co jest, przyjdą kartki, kontuzje i brak ławki zrobi niestety swoje.
|